PRODUKT DNIA
Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL PROMO
Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL PROMO

2 498,98 zł

Cena regularna: 2 579,99 zł

szt.
Microsoft Windows 10 Professional PL NOWY KLUCZ ESD- WYSYŁKA W 5 MINUT
Microsoft Windows 10 Professional PL NOWY KLUCZ ESD- WYSYŁKA W 5 MINUT

188,98 zł

Cena regularna: 198,00 zł

szt.
Microsoft Windows 10 /11 Professional Retail PL NOWY KLUCZ ESD
Microsoft Windows 10 /11 Professional Retail PL NOWY KLUCZ ESD

219,98 zł

Cena regularna: 249,98 zł

szt.
Microsoft Windows 10 Home OEM PL NOWA LICENCJA WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT
Microsoft Windows 10 Home OEM PL NOWA LICENCJA WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT

188,98 zł

Cena regularna: 199,98 zł

szt.
Microsoft Visio Professional 2019 PL PROMO
Microsoft Visio Professional 2019 PL PROMO

1 448,98 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

szt.
Office 2019 Home & Business (Dom i Firma) Win/Mac PL
Office 2019 Home & Business (Dom i Firma) Win/Mac PL

758,98 zł

Cena regularna: 999,00 zł

szt.
Office 2019 Professional Plus PL
Office 2019 Professional Plus PL

999,00 zł

szt.
Microsoft Windows 11 Pro PL NOWY KLUCZ ESD WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT
Microsoft Windows 11 Pro PL NOWY KLUCZ ESD WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT

199,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

szt.
Microsoft Office 2021 Dom i Firma (Home & Business) Win/Mac PL
Microsoft Office 2021 Dom i Firma (Home & Business) Win/Mac PL

859,98 zł

Cena regularna: 898,98 zł

szt.
CorelDRAW Essentials 2021 PL
CorelDRAW Essentials 2021 PL

608,00 zł

szt.
Microsoft Windows 11 Home PL NOWY KLUCZ ESD
Microsoft Windows 11 Home PL NOWY KLUCZ ESD

168,98 zł

Cena regularna: 189,00 zł

szt.
Microsoft Office 2021 Professional Plus Win PL NOWA LICENCJA PROMO
Microsoft Office 2021 Professional Plus Win PL NOWA LICENCJA PROMO

579,98 zł

Cena regularna: 849,98 zł

szt.
Office 2019 Home & Student (Dom i Uczeń) Retail Win PL
Office 2019 Home & Student (Dom i Uczeń) Retail Win PL

259,98 zł

Cena regularna: 389,00 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Microsoft SQL Server 2017 Standard + 10 User CALs BOX PKC COA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny (realizacja w dni robocze)
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 694,98 zł 4694.98
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Typ licencji: Pudełkowa COA 
Wersja językowa: Angielska 
Wersja licencji: Komercyjna dom i firma
Liczba użytkowników: 10 użytkowników
Stan: Nowy (koperta z certyfikatem COA)
Typ nośnika: Strona internetowa producenta
Systemy: Windows 8, 8.1, 10; Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019


Po zakupie klient otrzymuje: 
- koperta z certyfikatem COA
- fakturę Vat jako dowód zakupu

 

Microsoft SQL Server 2017 Standard
Edycja standardowa SQL Server 2017 firmy Microsoft zapewnia wszystkie wydajne funkcje baz danych, raportowania i analizy, których małe i średnie firmy oczekują od systemu zarządzania relacyjną bazą danych.

Oprócz wielu rozszerzeń i ulepszeń istniejących funkcji - np. w usługach Master Data Services i Reporting Services - ta wersja oferuje również wiele nowych funkcji. Obejmują one technologię Business Intelligence i Always Encrypted - w połączeniu z wysoką skalowalnością umożliwiają bezpieczne i niezawodne uruchamianie typowych obciążeń o znaczeniu krytycznym.

Dzięki SQL Server 2017 Standard można uzyskać nowy wgląd w swoje dane: dzięki zaawansowanej analityce w bazie danych (In-Database Advanced Analytics) dla języka R i - nowość: także Python, uzupełnionej o znaczące interaktywne wizualizacje. Rozszerzony wybór między różnymi językami programowania i systemami operacyjnymi umożliwia wdrażanie aplikacji SQL Server nie tylko w systemie Windows, ale także w systemie Linux, w tym w kontenerach Docker opartych na systemie Linux - oprócz wykonywania ich lokalnie są one dostępne także w chmurze.

Dzięki temu SQL Server Standard Edition spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym, wydajnym systemom zarządzania relacyjnymi bazami danych, takim jak te, które zazwyczaj znajdują się w oprogramowaniu ERP, CRM i systemach zarządzania towarami - Microsoft SQL Server 2017 Standard oferuje wszystkie niezbędne warunki wstępne dla niezawodnej i bezpiecznej platformy hurtowni danych.

Program SQL Server 2017 Standard edition jest oferowany przez firmę Wiresoft w korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - w cenie znacznie niższej niż porównywalny nowy produkt - o ile jest on jeszcze regularnie dostępny. Ta używana licencja serwerowa może być wykorzystana w całości i oferuje maksymalną wydajność i bezpieczeństwo typowe dla tej edycji, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla firm lub organizacji korzystających z takich serwerów, dla których połączenie licencji serwerowej i CALs jest idealnym rozwiązaniem. Licencjonowanie używanego Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition jest również przeprowadzane zgodnie z warunkami zarządzania licencjami firmy Microsoft. Szczegółowe informacje na ten temat, a także na temat wszystkich nowych funkcji zawartych w SQL Server 2017 Standard oraz ważnych optymalizacji można znaleźć w kolejnych rozdziałach.

Co nowego w SQL Server 2017 Standard?
W szczególności mniejsze lub średnie firmy korzystają z funkcji wersji Standard Edition SQL Server 2017, które są wymagane do tworzenia i używania aplikacji w hurtowniach danych o odpowiedniej wielkości, a które oprócz wysokiej skalowalności oczekują również bezpiecznego i bezproblemowego działania. Już wersja Standard Edition oferuje wysoki poziom wirtualizacji, a także wysoką dostępność w przypadku awarii, zaawansowane funkcje OLTP i magazyn kolumnowy in-memory - między innymi również analitykę operacyjną w czasie rzeczywistym oraz technologię PolyBase, dzięki której można łączyć dane relacyjne i Big Data w celu ich różnorodnego wykorzystania.

Zaktualizowane funkcje Business Intelligence zapewniają wielowymiarowe i podstawowe modele tabelaryczne do analizy dużych ilości danych, m.in. z funkcjami trybu przechowywania w pamięci oraz podstawowymi funkcjami raportowania i analizy. Zaawansowane funkcje analityczne umożliwiają integrację funkcji uczenia maszynowego z usługami SQL Server Machine Learning Services, a także łączność z - nowością: otwartym Pythonem - i R. Oferują one również spójne środowisko nie tylko dla systemu Windows, ale także dla Linuksa i Dockera, a także hybrydowe przetwarzanie transakcji i analiz w czasie rzeczywistym.

SQL Server 2017 Standard obsługuje również wiele narzędzi programistycznych zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze, w tym T-SQL i SQL CLR. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Always Encrypted oferuje zaawansowaną ochronę, w tym wysoką dostępność Always On i odzyskiwanie danych po awarii dla systemu Windows, a teraz także Linux.

Poniżej znajduje się więcej informacji o tym, co nowego w SQL Server 2017 Standard w kluczowych obszarach funkcjonalnych:

Silnik bazy danych SQL
Silnik bazy danych w SQL Server 2017 oferuje nowe funkcje dla złożonej analityki - w tym adaptacyjne przetwarzanie zapytań z ulepszeniami w zakresie adaptacyjnych złączeń i informacji zwrotnej o alokacji pamięci w trybie wsadowym - oprócz wyższej wydajności, usprawniającej przepływy pracy. Zespoły CLR można teraz dodawać do listy pozytywnej. Możliwe jest również nakładanie się wykonywania funkcji wartości tabeli z wieloma instrukcjami. Ponadto nowe dynamiczne listy zarządzania, w tym automatyczna optymalizacja, zapewniają lepszą wydajność; problemy z wydajnością zapytań są natychmiast wyświetlane i tworzone są propozycje odpowiednich rozwiązań, które są również automatycznie wdrażane.

Usługi analityczne SQL Server
W przypadku usług SQL Server Analysis Services (SSAS), SQL Server 2017 zawiera pewne aktualizacje istniejących ważnych funkcji, a także ulepszenia modeli tabelarycznych: Na przykład tryb tabelaryczny jest teraz dostępny jako domyślna opcja instalacji. Nowoczesny interfejs użytkownika Get Data (funkcja: Retrieve Data) obsługuje wiele źródeł danych i oferuje różnorodne funkcje w kreatorze zapytań do pobierania danych i wyrażeń M podczas transformacji danych - między innymi Get Data wykorzystuje istniejące źródła danych w Power BI do zapytań w języku formuł Power Query M.

Usługi integracyjne SQL Server
Ulepszona łączność umożliwia połączenie między Microsoft Dynamics AX Online i Microsoft Dynamics CRM Online OData feeds przy użyciu zaktualizowanych komponentów OData.

Funkcja Scale Out upraszcza wykonywanie pakietów SSIS na wielu komputerach. Wykonaniami i pracownikami można zarządzać z jednego komputera głównego. System nadrzędny Scale Out obsługuje wysoką dostępność i zoptymalizowaną obsługę dzienników wykonania w trybie awaryjnym.

Korzystanie z systemu Linux
Użytkownicy mogą teraz używać systemu operacyjnego Linux w SQL Server 2017 Standard Edition, aby uzyskać dostęp do SQL Server za jego pośrednictwem. Połączenie jest realizowane za pomocą interfejsu Open Database Connectivity Interface - zarówno dla systemu Linux, jak i dla aplikacji w języku C++. Usługi integracyjne są również dostępne w systemie Linux, dzięki czemu pakiety SSIS można uruchamiać na komputerach z systemem Linux. Ponadto sterownik Java Database Connectivity został zoptymalizowany pod kątem odpowiednich aplikacji Java.

W przypadku korzystania z systemu Linux należy pamiętać, że następujące usługi i funkcje nie są dostępne: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase i Stretch Database.

Nowość: Usługi uczenia maszynowego SQL Server
Nazywany w poprzednich wersjach SQL Server 2017 usługami SQL Server R Services, obszar ten został obecnie przemianowany na SQL Server Machine Learning Services - głównym powodem tego jest dodanie obsługi języka Python obok wcześniejszego języka programowania R. Dlatego do wykonywania skryptów można używać zarówno skryptów R, jak i Pythona. Warunkiem koniecznym do udostępniania modeli w językach R i Python jest zainstalowanie serwera Microsoft Machine Learning Server. Programiści nadal mają dostęp do bibliotek ML i AI dla Pythona, które są dostępne w środowisku open source.

Informacje o maksymalnej dostępnej wydajności i poszczególnych komponentach SQL Server 2017 Standard Edition
Poniższy przegląd zawiera informacje na temat wydajności i poszczególnych funkcji.

Obsługiwane rozmiary pamięci na instancję

 • SQL Server 2017 Standard Edition obsługuje maksymalną liczbę 24 rdzeni i maksymalny rozmiar bazy danych wynoszący maksymalny rozmiar bazy danych 524 PB
 • W przypadku danych zoptymalizowanych pod kątem pamięci maksymalny rozmiar wynosi 32 GB
 • Maksymalny rozmiar puli bufora wynosi 128 GB
 • Maksymalna pamięć podręczna segmentu columnstore wynosi 32 GB

Wydajność OLTP (Online Transaction Processing)

W przypadku wersji Standard Edition programu SQL Server 2017 dostępne są następujące funkcje lub obowiązują następujące górne limity:

 • Zaawansowane OLTP z in-memory OLTP oraz Analityka operacyjna
 • Podstawowa wysoka dostępność obsługuje przełączanie awaryjne w pojedynczej bazie danych z dwoma węzłami oraz replikę wtórną bez możliwości odczytu.
  Obsługiwane są także Management Studio i zarządzanie oparte na zasadach.

Funkcje hurtowni danych

 • W przypadku data marts i hurtowni danych dostępne są funkcje partycjonowania, kompresji danych i przechwytywania zmian, w tym migawki bazy danych.
 • In-memory OLTP i in-memory columnstore są ograniczone granicami skalowania dostępnego rozmiaru pamięci.
  Columnstore i operacyjna analityka czasu rzeczywistego są ograniczone do maksymalnie dwóch stopni równoległości (dwa rdzenie na zapytanie).
 • Należy również zauważyć, że skalowanie poziome zapytań nie jest możliwe w wersji SQL Server Standard Edition for PolyBase.

Funkcje Business Intelligence

 • W przypadku Analysis Services maksymalne użycie pamięci na instancję wynosi 16 GB dla tabelarycznego i 64 GB dla MOLAP (Multidimensional OLAP).
 • W przypadku Reporting Services maksymalne wykorzystanie pamięci na instancję wynosi 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition zapewnia funkcje analityki biznesowej dla podstawowych modeli wielowymiarowych oraz podstawowego modelu tabelarycznego, a także tryb przechowywania w pamięci masowej, podstawowe raportowanie i analitykę.
 • Do integracji danych dostępne są usługi SQL Server Integration Services i zintegrowane konektory.

Inne specyfikacje i uwagi

Dotyczy to również wersji Standard Edition programu SQL Server 2017 lub wersji, która jest dostępna:

 • Podstawowa integracja uczenia maszynowego na potrzeby zaawansowanej analityki
 • Łączność z otwartymi źródłami Python i -R oraz ograniczony paralelizm
 • W przypadku narzędzi programistycznych i rozwojowych: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML, a także dane w postaci grafów
 • Zaawansowane zabezpieczenia Always Encrypted, zabezpieczenia na poziomie wierszy, maskowanie danych i raportowanie zgodności z SQL Server Audit

Wymagania sprzętowe i programowe dla SQL 2017 Standard

Podczas instalowania standardowej edycji MS SQL Server 2017 obowiązują następujące specyfikacje, które są wymagane jako minimum do zapewnienia optymalnego działania. Ogólna zasada:

 • W 64-bitowym klienckim systemie operacyjnym obsługiwane są wszystkie funkcje programu SQL Server 2017 Standard.
 • Z kolei na 32-bitowym klienckim systemie operacyjnym obsługiwane są tylko następujące funkcje SQL Server 2017 Standard: zestaw programistyczny SQL Client Connectivity, Integration Services, Data Quality Client, łączność lub zgodność wsteczna narzędzi klienckich lub zestaw programistyczny Client Tools, komponenty Distributed Replay, kontroler i klient, a także komponenty dokumentacji.


Wymagania sprzętowe:

 • Dysk twardy: co najmniej 6 GB dostępnej przestrzeni dyskowej - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć: min. 4 GB, przy czym ilość pamięci powinna być zwiększana wraz ze wzrostem rozmiaru bazy danych, aby zapewnić optymalną wydajność serwera SQL
 • Typ procesora: procesory x64 - AMD Opteron lub AMD Athlon 64, Intel Xeon lub Intel Pentium IV z obsługą EM64T
 • Szybkość procesora: min. 1,4 GHz; zalecane 2,0 GHz lub szybszy
 • Uwaga: Instalacja programu SQL Server jest obsługiwana tylko na procesorach x64 (procesory x86 nie są już obsługiwane): Ponadto zaleca się instalowanie programu SQL Server na komputerze z systemem plików NTFS lub ReFS

Wymagania dotyczące oprogramowania:

 • nET Framework 4.6, automatycznie instalowana jest konfiguracja SQL Server .NET Framework, Master Data Services i Replication
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2016 Datacenter, Standard i Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials i R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials i Foundation
 • Instalacja programu SQL Server 2017 w trybie Server Core jest obsługiwana przez następujące edycje systemu Windows Server: Windows Server 2017 Standard i Datacenter; Windows Server 2016 Standard i Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard i Datacenter; oraz Windows Server 2012 Standard i Datacenter

 

Licencjonowanie SQL Server 2017 Standard zgodnie z modelem Server/CALs
Niniejszy SQL Server 2019 Standard Edition oferuje licencjonowanie serwera w postaci kombinacji opisanej tutaj licencji na serwer oraz dodatkowych licencji na dostęp klienta (CAL) - te ostatnie nie są uwzględnione w niniejszym dokumencie i dlatego muszą być zakupione oddzielnie dla każdego użytkownika lub urządzenia końcowego. Poniżej znajduje się przegląd warunków licencjonowania firmy Microsoft:

 • Jedna licencja serwerowa jest wymagana na każdy serwer (fizyczny lub wirtualny), na którym ma być uruchomiony program SQL Server 2017 Standard.
 • Instancje SQL Server działające w kontenerach również muszą być licencjonowane, ponieważ te maszyny wirtualne są zrównane.
 • Ponadto, dla każdego użytkownika lub urządzenia końcowego, które ma dostęp do licencjonowanego serwera SQL, wymagana jest oddzielna licencja dostępu klienta (CAL) w co najmniej tej samej wersji lub ewentualnie wyższej; licencje CAL należy zakupić oddzielnie i są one dostępne jako oddzielny produkt tutaj.

Ten model licencjonowania jest zatem odpowiedni dla firm, które licencjonują możliwą do opanowania liczbę użytkowników lub urządzeń końcowych oraz w przypadku, gdy całkowite koszty licencjonowania są niższe niż w przypadku licencjonowania opartego na rdzeniu.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl