PRODUKT DNIA
Microsoft Visio Professional 2019 PL PROMO
Microsoft Visio Professional 2019 PL PROMO

1 448,98 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

szt.
Microsoft Windows 10 Professional PL NOWY KLUCZ ESD- WYSYŁKA W 5 MINUT
Microsoft Windows 10 Professional PL NOWY KLUCZ ESD- WYSYŁKA W 5 MINUT

188,98 zł

Cena regularna: 198,00 zł

szt.
Microsoft Windows 10 Home OEM PL NOWA LICENCJA WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT
Microsoft Windows 10 Home OEM PL NOWA LICENCJA WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT

188,98 zł

Cena regularna: 199,98 zł

szt.
Microsoft Office 2021 Dom i Firma (Home & Business) Win/Mac PL
Microsoft Office 2021 Dom i Firma (Home & Business) Win/Mac PL

859,98 zł

Cena regularna: 898,98 zł

szt.
Microsoft Windows 11 Pro PL NOWY KLUCZ ESD WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT
Microsoft Windows 11 Pro PL NOWY KLUCZ ESD WYSYŁKA AUTOMAT 5 MINUT

199,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

szt.
Microsoft Windows 11 Home PL NOWY KLUCZ ESD
Microsoft Windows 11 Home PL NOWY KLUCZ ESD

168,98 zł

Cena regularna: 189,00 zł

szt.
Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL PROMO
Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL PROMO

2 498,98 zł

Cena regularna: 2 579,99 zł

szt.
Office 2019 Home & Business (Dom i Firma) Win/Mac PL
Office 2019 Home & Business (Dom i Firma) Win/Mac PL

758,98 zł

Cena regularna: 999,00 zł

szt.
Adobe Premiere Elements 2022 PL WIN
Adobe Premiere Elements 2022 PL WIN

219,00 zł

szt.
Microsoft Windows 10 /11 Professional Retail PL NOWY KLUCZ ESD
Microsoft Windows 10 /11 Professional Retail PL NOWY KLUCZ ESD

219,98 zł

Cena regularna: 249,98 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Microsoft SQL Server 2017 Standard + 40 User CALs BOX PKC COA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny (realizacja w dni robocze)
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10 694,00 zł 10694.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Typ licencji: Pudełkowa COA 
Wersja językowa: Angielska 
Wersja licencji: Komercyjna dom i firma
Liczba użytkowników: 40 użytkowników
Stan: Nowy (koperta z certyfikatem COA)
Typ nośnika: Strona internetowa producenta
Systemy: Windows 8, 8.1, 10; Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019


Po zakupie klient otrzymuje: 
- koperta z certyfikatem COA
- fakturę Vat jako dowód zakupu

 

Microsoft SQL Server 2017 Standard
Edycja standardowa SQL Server 2017 firmy Microsoft zapewnia wszystkie wydajne funkcje baz danych, raportowania i analizy, których małe i średnie firmy oczekują od systemu zarządzania relacyjną bazą danych.

Oprócz wielu rozszerzeń i ulepszeń istniejących funkcji - np. w usługach Master Data Services i Reporting Services - ta wersja oferuje również wiele nowych funkcji. Obejmują one technologię Business Intelligence i Always Encrypted - w połączeniu z wysoką skalowalnością umożliwiają bezpieczne i niezawodne uruchamianie typowych obciążeń o znaczeniu krytycznym.

Dzięki SQL Server 2017 Standard można uzyskać nowy wgląd w swoje dane: dzięki zaawansowanej analityce w bazie danych (In-Database Advanced Analytics) dla języka R i - nowość: także Python, uzupełnionej o znaczące interaktywne wizualizacje. Rozszerzony wybór między różnymi językami programowania i systemami operacyjnymi umożliwia wdrażanie aplikacji SQL Server nie tylko w systemie Windows, ale także w systemie Linux, w tym w kontenerach Docker opartych na systemie Linux - oprócz wykonywania ich lokalnie są one dostępne także w chmurze.

Dzięki temu SQL Server Standard Edition spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym, wydajnym systemom zarządzania relacyjnymi bazami danych, takim jak te, które zazwyczaj znajdują się w oprogramowaniu ERP, CRM i systemach zarządzania towarami - Microsoft SQL Server 2017 Standard oferuje wszystkie niezbędne warunki wstępne dla niezawodnej i bezpiecznej platformy hurtowni danych.

Program SQL Server 2017 Standard edition jest oferowany przez firmę Wiresoft w korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - w cenie znacznie niższej niż porównywalny nowy produkt - o ile jest on jeszcze regularnie dostępny. Ta używana licencja serwerowa może być wykorzystana w całości i oferuje maksymalną wydajność i bezpieczeństwo typowe dla tej edycji, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla firm lub organizacji korzystających z takich serwerów, dla których połączenie licencji serwerowej i CALs jest idealnym rozwiązaniem. Licencjonowanie używanego Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition jest również przeprowadzane zgodnie z warunkami zarządzania licencjami firmy Microsoft. Szczegółowe informacje na ten temat, a także na temat wszystkich nowych funkcji zawartych w SQL Server 2017 Standard oraz ważnych optymalizacji można znaleźć w kolejnych rozdziałach.

Co nowego w SQL Server 2017 Standard?
W szczególności mniejsze lub średnie firmy korzystają z funkcji wersji Standard Edition SQL Server 2017, które są wymagane do tworzenia i używania aplikacji w hurtowniach danych o odpowiedniej wielkości, a które oprócz wysokiej skalowalności oczekują również bezpiecznego i bezproblemowego działania. Już wersja Standard Edition oferuje wysoki poziom wirtualizacji, a także wysoką dostępność w przypadku awarii, zaawansowane funkcje OLTP i magazyn kolumnowy in-memory - między innymi również analitykę operacyjną w czasie rzeczywistym oraz technologię PolyBase, dzięki której można łączyć dane relacyjne i Big Data w celu ich różnorodnego wykorzystania.

Zaktualizowane funkcje Business Intelligence zapewniają wielowymiarowe i podstawowe modele tabelaryczne do analizy dużych ilości danych, m.in. z funkcjami trybu przechowywania w pamięci oraz podstawowymi funkcjami raportowania i analizy. Zaawansowane funkcje analityczne umożliwiają integrację funkcji uczenia maszynowego z usługami SQL Server Machine Learning Services, a także łączność z - nowością: otwartym Pythonem - i R. Oferują one również spójne środowisko nie tylko dla systemu Windows, ale także dla Linuksa i Dockera, a także hybrydowe przetwarzanie transakcji i analiz w czasie rzeczywistym.

SQL Server 2017 Standard obsługuje również wiele narzędzi programistycznych zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze, w tym T-SQL i SQL CLR. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Always Encrypted oferuje zaawansowaną ochronę, w tym wysoką dostępność Always On i odzyskiwanie danych po awarii dla systemu Windows, a teraz także Linux.

Poniżej znajduje się więcej informacji o tym, co nowego w SQL Server 2017 Standard w kluczowych obszarach funkcjonalnych:

Silnik bazy danych SQL
Silnik bazy danych w SQL Server 2017 oferuje nowe funkcje dla złożonej analityki - w tym adaptacyjne przetwarzanie zapytań z ulepszeniami w zakresie adaptacyjnych złączeń i informacji zwrotnej o alokacji pamięci w trybie wsadowym - oprócz wyższej wydajności, usprawniającej przepływy pracy. Zespoły CLR można teraz dodawać do listy pozytywnej. Możliwe jest również nakładanie się wykonywania funkcji wartości tabeli z wieloma instrukcjami. Ponadto nowe dynamiczne listy zarządzania, w tym automatyczna optymalizacja, zapewniają lepszą wydajność; problemy z wydajnością zapytań są natychmiast wyświetlane i tworzone są propozycje odpowiednich rozwiązań, które są również automatycznie wdrażane.

Usługi analityczne SQL Server
W przypadku usług SQL Server Analysis Services (SSAS), SQL Server 2017 zawiera pewne aktualizacje istniejących ważnych funkcji, a także ulepszenia modeli tabelarycznych: Na przykład tryb tabelaryczny jest teraz dostępny jako domyślna opcja instalacji. Nowoczesny interfejs użytkownika Get Data (funkcja: Retrieve Data) obsługuje wiele źródeł danych i oferuje różnorodne funkcje w kreatorze zapytań do pobierania danych i wyrażeń M podczas transformacji danych - między innymi Get Data wykorzystuje istniejące źródła danych w Power BI do zapytań w języku formuł Power Query M.

Usługi integracyjne SQL Server
Ulepszona łączność umożliwia połączenie między Microsoft Dynamics AX Online i Microsoft Dynamics CRM Online OData feeds przy użyciu zaktualizowanych komponentów OData.

Funkcja Scale Out upraszcza wykonywanie pakietów SSIS na wielu komputerach. Wykonaniami i pracownikami można zarządzać z jednego komputera głównego. System nadrzędny Scale Out obsługuje wysoką dostępność i zoptymalizowaną obsługę dzienników wykonania w trybie awaryjnym.

Korzystanie z systemu Linux
Użytkownicy mogą teraz używać systemu operacyjnego Linux w SQL Server 2017 Standard Edition, aby uzyskać dostęp do SQL Server za jego pośrednictwem. Połączenie jest realizowane za pomocą interfejsu Open Database Connectivity Interface - zarówno dla systemu Linux, jak i dla aplikacji w języku C++. Usługi integracyjne są również dostępne w systemie Linux, dzięki czemu pakiety SSIS można uruchamiać na komputerach z systemem Linux. Ponadto sterownik Java Database Connectivity został zoptymalizowany pod kątem odpowiednich aplikacji Java.

W przypadku korzystania z systemu Linux należy pamiętać, że następujące usługi i funkcje nie są dostępne: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase i Stretch Database.

Nowość: Usługi uczenia maszynowego SQL Server
Nazywany w poprzednich wersjach SQL Server 2017 usługami SQL Server R Services, obszar ten został obecnie przemianowany na SQL Server Machine Learning Services - głównym powodem tego jest dodanie obsługi języka Python obok wcześniejszego języka programowania R. Dlatego do wykonywania skryptów można używać zarówno skryptów R, jak i Pythona. Warunkiem koniecznym do udostępniania modeli w językach R i Python jest zainstalowanie serwera Microsoft Machine Learning Server. Programiści nadal mają dostęp do bibliotek ML i AI dla Pythona, które są dostępne w środowisku open source.

Informacje o maksymalnej dostępnej wydajności i poszczególnych komponentach SQL Server 2017 Standard Edition
Poniższy przegląd zawiera informacje na temat wydajności i poszczególnych funkcji.

Obsługiwane rozmiary pamięci na instancję

 • SQL Server 2017 Standard Edition obsługuje maksymalną liczbę 24 rdzeni i maksymalny rozmiar bazy danych wynoszący maksymalny rozmiar bazy danych 524 PB
 • W przypadku danych zoptymalizowanych pod kątem pamięci maksymalny rozmiar wynosi 32 GB
 • Maksymalny rozmiar puli bufora wynosi 128 GB
 • Maksymalna pamięć podręczna segmentu columnstore wynosi 32 GB

Wydajność OLTP (Online Transaction Processing)

W przypadku wersji Standard Edition programu SQL Server 2017 dostępne są następujące funkcje lub obowiązują następujące górne limity:

 • Zaawansowane OLTP z in-memory OLTP oraz Analityka operacyjna
 • Podstawowa wysoka dostępność obsługuje przełączanie awaryjne w pojedynczej bazie danych z dwoma węzłami oraz replikę wtórną bez możliwości odczytu.
  Obsługiwane są także Management Studio i zarządzanie oparte na zasadach.

Funkcje hurtowni danych

 • W przypadku data marts i hurtowni danych dostępne są funkcje partycjonowania, kompresji danych i przechwytywania zmian, w tym migawki bazy danych.
 • In-memory OLTP i in-memory columnstore są ograniczone granicami skalowania dostępnego rozmiaru pamięci.
  Columnstore i operacyjna analityka czasu rzeczywistego są ograniczone do maksymalnie dwóch stopni równoległości (dwa rdzenie na zapytanie).
 • Należy również zauważyć, że skalowanie poziome zapytań nie jest możliwe w wersji SQL Server Standard Edition for PolyBase.

Funkcje Business Intelligence

 • W przypadku Analysis Services maksymalne użycie pamięci na instancję wynosi 16 GB dla tabelarycznego i 64 GB dla MOLAP (Multidimensional OLAP).
 • W przypadku Reporting Services maksymalne wykorzystanie pamięci na instancję wynosi 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition zapewnia funkcje analityki biznesowej dla podstawowych modeli wielowymiarowych oraz podstawowego modelu tabelarycznego, a także tryb przechowywania w pamięci masowej, podstawowe raportowanie i analitykę.
 • Do integracji danych dostępne są usługi SQL Server Integration Services i zintegrowane konektory.

Inne specyfikacje i uwagi

Dotyczy to również wersji Standard Edition programu SQL Server 2017 lub wersji, która jest dostępna:

 • Podstawowa integracja uczenia maszynowego na potrzeby zaawansowanej analityki
 • Łączność z otwartymi źródłami Python i -R oraz ograniczony paralelizm
 • W przypadku narzędzi programistycznych i rozwojowych: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML, a także dane w postaci grafów
 • Zaawansowane zabezpieczenia Always Encrypted, zabezpieczenia na poziomie wierszy, maskowanie danych i raportowanie zgodności z SQL Server Audit

Wymagania sprzętowe i programowe dla SQL 2017 Standard

Podczas instalowania standardowej edycji MS SQL Server 2017 obowiązują następujące specyfikacje, które są wymagane jako minimum do zapewnienia optymalnego działania. Ogólna zasada:

 • W 64-bitowym klienckim systemie operacyjnym obsługiwane są wszystkie funkcje programu SQL Server 2017 Standard.
 • Z kolei na 32-bitowym klienckim systemie operacyjnym obsługiwane są tylko następujące funkcje SQL Server 2017 Standard: zestaw programistyczny SQL Client Connectivity, Integration Services, Data Quality Client, łączność lub zgodność wsteczna narzędzi klienckich lub zestaw programistyczny Client Tools, komponenty Distributed Replay, kontroler i klient, a także komponenty dokumentacji.


Wymagania sprzętowe:

 • Dysk twardy: co najmniej 6 GB dostępnej przestrzeni dyskowej - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć: min. 4 GB, przy czym ilość pamięci powinna być zwiększana wraz ze wzrostem rozmiaru bazy danych, aby zapewnić optymalną wydajność serwera SQL
 • Typ procesora: procesory x64 - AMD Opteron lub AMD Athlon 64, Intel Xeon lub Intel Pentium IV z obsługą EM64T
 • Szybkość procesora: min. 1,4 GHz; zalecane 2,0 GHz lub szybszy
 • Uwaga: Instalacja programu SQL Server jest obsługiwana tylko na procesorach x64 (procesory x86 nie są już obsługiwane): Ponadto zaleca się instalowanie programu SQL Server na komputerze z systemem plików NTFS lub ReFS

Wymagania dotyczące oprogramowania:

 • nET Framework 4.6, automatycznie instalowana jest konfiguracja SQL Server .NET Framework, Master Data Services i Replication
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2016 Datacenter, Standard i Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials i R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials i Foundation
 • Instalacja programu SQL Server 2017 w trybie Server Core jest obsługiwana przez następujące edycje systemu Windows Server: Windows Server 2017 Standard i Datacenter; Windows Server 2016 Standard i Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard i Datacenter; oraz Windows Server 2012 Standard i Datacenter

 

Licencjonowanie SQL Server 2017 Standard zgodnie z modelem Server/CALs
Niniejszy SQL Server 2019 Standard Edition oferuje licencjonowanie serwera w postaci kombinacji opisanej tutaj licencji na serwer oraz dodatkowych licencji na dostęp klienta (CAL) - te ostatnie nie są uwzględnione w niniejszym dokumencie i dlatego muszą być zakupione oddzielnie dla każdego użytkownika lub urządzenia końcowego. Poniżej znajduje się przegląd warunków licencjonowania firmy Microsoft:

 • Jedna licencja serwerowa jest wymagana na każdy serwer (fizyczny lub wirtualny), na którym ma być uruchomiony program SQL Server 2017 Standard.
 • Instancje SQL Server działające w kontenerach również muszą być licencjonowane, ponieważ te maszyny wirtualne są zrównane.
 • Ponadto, dla każdego użytkownika lub urządzenia końcowego, które ma dostęp do licencjonowanego serwera SQL, wymagana jest oddzielna licencja dostępu klienta (CAL) w co najmniej tej samej wersji lub ewentualnie wyższej; licencje CAL należy zakupić oddzielnie i są one dostępne jako oddzielny produkt tutaj.

Ten model licencjonowania jest zatem odpowiedni dla firm, które licencjonują możliwą do opanowania liczbę użytkowników lub urządzeń końcowych oraz w przypadku, gdy całkowite koszty licencjonowania są niższe niż w przypadku licencjonowania opartego na rdzeniu.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl